Xiaomi Vacuum Cleaner G30 Max Filter Kit
- Preces kods: 495521
- EAN: 6932554452414
- MPN: BHR08C4GL
14.31€
Bez nodokļa: 11.83€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 106 mm |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.055 kg |
| Volume (m3) | 0.00116865 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1472 pcs |
| Gross weight | 0.151 kg |
| Net weight | 0.096 kg |
| Citas funkcijas | Reusable washable filter for eco-friendly, healthier filtration |
| Producer product name | Vacuum Cleaner G30 Max Filter Kit |