Xiaomi Vacuum Cleaner G30 Max Filter Kit
- Код товара: 495521
- EAN: 6932554452414
- MPN: BHR08C4GL
14.31€
Без налога: 11.83€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 105 мм |
| Gross height (mm) | 106 мм |
| Gross width (mm) | 105 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50 гр. |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.055 кг |
| Volume (m3) | 0.00116865 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1472 шт. |
| Gross weight | 0.151 кг |
| Net weight | 0.096 кг |
| Другие особенности | Reusable washable filter for eco-friendly, healthier filtration |
| Producer product name | Vacuum Cleaner G30 Max Filter Kit |