Xiaomi Smart Camera C302 | Dome | 3 MP | H.265 | microSD card (8 GB to 256 GB)
- Preces kods: 495524
- EAN: 6932554483432
- MPN: BHR08SVGL
34.23€
Bez nodokļa: 28.29€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.000768 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2250 pcs |
| Gross weight | 0.405 kg |
| Net weight | 0.305 kg |
| Producer product name | Smart Camera C302 |
| Komutatora tips | Dome |
| Megapikseļi | 3 MP |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 2304 x 1296 pikseļi |
| Atmiņas sloti | microSD card (8 GB to 256 GB) |
| Kameras tips | Indoor |
| Video kompresijas formāti | H.265 |