Brother MFC-J6760DW A3 All-in-one Wireless Inkjet Printer | Brother
- Preces kods: 495570
- EAN: 4977766847148
- MPN: MFCJ6760DWRE1
330.98€
Bez nodokļa: 273.54€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 681.00 mm |
| Gross height (mm) | 434.00 mm |
| Gross width (mm) | 576.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3680.00 g |
| Plastic (No PET) | 920.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.60 kg |
| Volume (m3) | 0.17 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 24.80 kg |
| Net weight | 20.20 kg |