Brother MFC-J6760DW A3 All-in-one Wireless Inkjet Printer | Brother
- Код товара: 495570
- EAN: 4977766847148
- MPN: MFCJ6760DWRE1
330.98€
Без налога: 273.54€
| Производитель | Brother |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 681.00 мм |
| Gross height (mm) | 434.00 мм |
| Gross width (mm) | 576.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 3680.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 920.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 4.60 кг |
| Volume (m3) | 0.17 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 24.80 кг |
| Net weight | 20.20 кг |