Genesis | Microphone | Radium 250 | Noise reduction
- Preces kods: 495853
- EAN: 5901969449709
- MPN: NGM-2352
34.28€
Bez nodokļa: 28.33€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 163.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 408 pcs |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Net weight | 0.19 kg |
| Konektora veids | USB Type-C |
| Citas funkcijas | Microphone is designed to collect sound cleanly, with perceptible depth, eliminating unwanted background noise; Equipped with aGain knob, which allows you to quickly adjust the sensitivity without having to go into system settings or external applications; Stylish RGB backlighting that accentuates your gaming rig and gives it a unique character. |
| Producer product name | Radium 250 |
| Producer product family | Microphone |
| Mikrofona jutīgums | -40 dB |
| Ierīces savienojamība | Wired |
| USB pieslēgvieta | USB-C |
| Frekvence | 50-16k kHz |
| Bluetooth | No |
| Krāsa | Black |
| Saderīgās operētājsistēmas | PC |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Package content | Adapter 5/8" -> 3/8", Anti-shock mount, Microphone stand, Mounting bracket, Pop-filtr, USB cable, User guide. |
| Skaņas samazināšana | Yes |