Genesis | Microphone | Radium 250 | Noise reduction
- Код товара: 495853
- EAN: 5901969449709
- MPN: NGM-2352
34.28€
Без налога: 28.33€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 163.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 408 шт. |
| Gross weight | 0.49 кг |
| Net weight | 0.19 кг |
| Тип коннектора | USB Type-C |
| Другие особенности | Microphone is designed to collect sound cleanly, with perceptible depth, eliminating unwanted background noise; Equipped with aGain knob, which allows you to quickly adjust the sensitivity without having to go into system settings or external applications; Stylish RGB backlighting that accentuates your gaming rig and gives it a unique character. |
| Producer product name | Radium 250 |
| Producer product family | Microphone |
| Чувствительность микрофона | -40 дБ |
| Подключение устройства | Wired |
| Bluetooth | No |
| USB порт | USB-C |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Совместимые операционные системы | PC |
| Package content | Adapter 5/8" -> 3/8", Anti-shock mount, Microphone stand, Mounting bracket, Pop-filtr, USB cable, User guide. |
| Подавление шума | Yes |
| Цастота | 50-16k кГц |