Dell | KB216 | Keyboard | Wired | US/LT | Black | Numeric keypad
- Preces kods: 496029
- EAN: 2000001398661
- MPN: 580-ADHK_LT
15.94€
Bez nodokļa: 13.17€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | KB216 |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 400.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.54 kg |
| Tips | Keyboard |
| Tastatūras izkārtojums | US/LT |
| Windows taustiņi | Yes |
| Displeja fona gaisma | No |
| Cipartastatūra | Yes |
| Produkta krāsa | Black |
| Pilna lieluma tastatūra | Yes |
| Materiāls | Plastic |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Pele iekļauta | No |