DEWALT | 18V XR Brushless Reciprocating Saw - Tool Only | DCS382N-XJ | 880 W
- Preces kods: 496172
- EAN: 5035048748312
- MPN: DCS382N-XJ
213.54€
Bez nodokļa: 176.48€
| Ražotājs | DEWALT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | US |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 130 pcs |
| Gross weight | 2.60 kg |
| Net weight | 2.30 kg |
| Apgriezienu ātrums | 0-3200 RPM |
| Producer product name | DCS382N-XJ |
| Producer product family | 18V XR Brushless Reciprocating Saw - Tool Only |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 30 cm |
| Jauda | 880 W |