DEWALT | 18V XR Brushless Reciprocating Saw - Tool Only | DCS382N-XJ | 880 W
- Код товара: 496172
- EAN: 5035048748312
- MPN: DCS382N-XJ
213.54€
Без налога: 176.48€
| Производитель | DEWALT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | US |
| Gross depth (mm) | 410.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 180.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 260.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 130 шт. |
| Gross weight | 2.60 кг |
| Net weight | 2.30 кг |
| Скорость вращения | 0-3200 об/мин |
| Producer product name | DCS382N-XJ |
| Producer product family | 18V XR Brushless Reciprocating Saw - Tool Only |
| Глубина пропила в древесине | 30 см |
| Мощность | 880 Вт |