Lanberg USB Adapter Wireless Network Card, NC-0900-WI, USB 2.0 Dual Band AX900
- Preces kods: 497097
- EAN: 5901969447521
- MPN: NC-0900-WI
12.06€
Bez nodokļa: 9.97€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4571 pcs |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | USB Adapter Wireless Network Card, NC-0900-WI, USB 2.0 Dual Band AX900 |