Lanberg USB Adapter Wireless Network Card, NC-0900-WI, USB 2.0 Dual Band AX900
- Код товара: 497097
- EAN: 5901969447521
- MPN: NC-0900-WI
12.06€
Без налога: 9.97€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4571 шт. |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product name | USB Adapter Wireless Network Card, NC-0900-WI, USB 2.0 Dual Band AX900 |