TEFAL Vegetable slicer | Fresh Express DN853BE0 | Light Gray | 150 W
- Preces kods: 498908
- EAN: 3045380404045
- MPN: DN853BE0
56.08€
Bez nodokļa: 46.35€
| Ražotājs | TEFAL |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | FR |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 352.00 mm |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 475.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 71 pcs |
| Gross weight | 1.95 kg |
| Net weight | 1.45 kg |
| Elektriskā griezēja veids | Electric |
| Šķēles biezums (max) | N/A mm |
| Producer product name | Fresh Express DN853BE0 |
| Producer product family | Vegetable slicer |
| Jauda | 150 W |
| Produkta krāsa | Light Gray |