TEFAL Vegetable slicer | Fresh Express DN853BE0 | Light Gray | 150 W
- Код товара: 498908
- EAN: 3045380404045
- MPN: DN853BE0
56.08€
Без налога: 46.35€
| Производитель | TEFAL |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | FR |
| Gross depth (mm) | 295.00 мм |
| Gross height (mm) | 352.00 мм |
| Gross width (mm) | 235.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 475.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 71 шт. |
| Gross weight | 1.95 кг |
| Net weight | 1.45 кг |
| Тип ломтерезки | Electric |
| Толщина среза (макс.) | N/A мм |
| Producer product name | Fresh Express DN853BE0 |
| Producer product family | Vegetable slicer |
| Мощность | 150 Вт |
| Цвет товара | Light Gray |