Dreame Glory Mix Hair Dryer Black | Dreame
- Preces kods: 499206
- EAN: 6976233678030
- MPN: AHD18.BLACK
106.23€
Bez nodokļa: 87.79€
| Ražotājs | Dreame |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 534 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 175 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Gross weight | 1.87 kg |
| Net weight | 1.68 kg |