Dreame Glory Mix Hair Dryer Black | Dreame
- Код товара: 499206
- EAN: 6976233678030
- MPN: AHD18.BLACK
106.23€
Без налога: 87.79€
| Производитель | Dreame |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 70.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 534 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.19 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 175 гр. |
| Plastic (No PET) | 15 гр. |
| Gross weight | 1.87 кг |
| Net weight | 1.68 кг |