Deepcool Power supply, 80 PLUS Gold | PQC00G | 1200 W
- Preces kods: 499804
- EAN: 6933412744801
- MPN: R-PQC00G-FD1B-JGEU-V1
134.77€
Bez nodokļa: 111.38€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 1200 W |
| Producer product name | PQC00G |
| Producer product family | Power supply, 80 PLUS Gold |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 64 pcs |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Net weight | 1.50 kg |