Deepcool Power supply, 80 PLUS Gold | PQC00G | 1200 W
- Код товара: 499804
- EAN: 6933412744801
- MPN: R-PQC00G-FD1B-JGEU-V1
134.77€
Без налога: 111.38€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 1200 Вт |
| Producer product name | PQC00G |
| Producer product family | Power supply, 80 PLUS Gold |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 64 шт. |
| Gross weight | 2.00 кг |
| Net weight | 1.50 кг |