INDESIT
- Preces kods: 600071
- EAN: 8050147740309
- MPN: FINS 1261 S4E
413.60€
Bez nodokļa: 341.82€
| Ražotājs | INDESIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TR |
| Gross depth (mm) | 670.00 mm |
| Gross height (mm) | 1850.00 mm |
| Gross width (mm) | 630.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.78 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:1:2017-04-01 |
| Gross weight | 52.00 kg |
| Net weight | 50.00 kg |