INDESIT
- Код товара: 600071
- EAN: 8050147740309
- MPN: FINS 1261 S4E
413.60€
Без налога: 341.82€
| Производитель | INDESIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TR |
| Gross depth (mm) | 670.00 мм |
| Gross height (mm) | 1850.00 мм |
| Gross width (mm) | 630.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.78 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:1:2017-04-01 |
| Gross weight | 52.00 кг |
| Net weight | 50.00 кг |