Epson T56U3 | Ink Cartridge | Vivid Magenta
- Preces kods: 600175
- EAN: 8715946735276
- MPN: C13T56U300
123.32€
Bez nodokļa: 101.92€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 864 pcs |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Producer product name | T56U3 |
| Drukājamās krāsas | Vivid Magenta |
| Tips | Ink Cartridge |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |
| Kapacītāte | 350 ml |