Xiaomi Mijia Lint Remover 2 EU
- Preces kods: 600785
- EAN: 6932554480080
- MPN: BHR08S4EU
17.21€
Bez nodokļa: 14.22€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 148 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.0007104 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Net weight | 0.19 kg |