Xiaomi Mijia Lint Remover 2 EU
- Код товара: 600785
- EAN: 6932554480080
- MPN: BHR08S4EU
17.21€
Без налога: 14.22€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 60 мм |
| Gross height (mm) | 148 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.0007104 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.24 кг |
| Net weight | 0.19 кг |