Xiaomi Mijia Tool Kit | Xiaomi
- Preces kods: 600786
- EAN: 6932554480028
- MPN: BHR08S9GL
62.85€
Bez nodokļa: 51.94€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 297 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 250 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Volume (m3) | 0.0047817 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2208 pcs |
| Gross weight | 2.76 kg |
| Net weight | 2.46 kg |