Xiaomi Mijia Tool Kit | Xiaomi
- Код товара: 600786
- EAN: 6932554480028
- MPN: BHR08S9GL
62.85€
Без налога: 51.94€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 297 мм |
| Gross height (mm) | 70 мм |
| Gross width (mm) | 230 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 250 гр. |
| Plastic (No PET) | 50 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.3 кг |
| Volume (m3) | 0.0047817 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2208 шт. |
| Gross weight | 2.76 кг |
| Net weight | 2.46 кг |