Xiaomi REDMI Buds 8 Lite, Black | Xiaomi
- Preces kods: 600799
- EAN: 6932554471897
- MPN: BHR08OMGL
23.55€
Bez nodokļa: 19.46€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 31 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.052 kg |
| TI weight (kg) | 0.008 kg |
| Volume (m3) | 0.00031 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 11111 pcs |
| Gross weight | 0.096 kg |
| Net weight | 0.044 kg |