Deepcool Case | CL6600 | Black | Mid Tower
- Preces kods: 601729
- EAN: 6933412765295
- MPN: R-CL6600-BKNNA0-G-1
196.42€
Bez nodokļa: 162.33€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 13 pcs |
| Gross weight | 12.82 kg |
| Net weight | 11.82 kg |
| Producer product name | CL6600 |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | Mid Tower |
| Produkta krāsa | Black |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2+1 x 3.5", 1+1 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |