Deepcool
- Preces kods: 601734
- EAN: 6933412744665
- MPN: R-PQA00G-FD1B-JGEU-V1
120.96€
Bez nodokļa: 99.97€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 108 pcs |
| Gross weight | 2.10 kg |
| Net weight | 2.00 kg |