Deepcool
- Код товара: 601734
- EAN: 6933412744665
- MPN: R-PQA00G-FD1B-JGEU-V1
120.96€
Без налога: 99.97€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 108 шт. |
| Gross weight | 2.10 кг |
| Net weight | 2.00 кг |