Huawei | Battery Module | LUNA2000-5-E1
- Preces kods: 601792
- EAN: 2000001410202
- MPN: LUNA2000-5-E1
1 847.07€
Bez nodokļa: 1 526.50€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross width (mm) | 590.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| TI weight (kg) | 68.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 14 pcs |
| Gross weight | 70.00 kg |
| Net weight | 68.00 kg |
| Producer product name | LUNA2000-5-E1 |
| Producer product family | Battery Module |