Huawei | Battery Module | LUNA2000-5-E1
- Код товара: 601792
- EAN: 2000001410202
- MPN: LUNA2000-5-E1
1 847.07€
Без налога: 1 526.50€
| Производитель | Huawei |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 255.00 мм |
| Gross height (mm) | 360.00 мм |
| Gross width (mm) | 590.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| TI weight (kg) | 68.00 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 14 шт. |
| Gross weight | 70.00 кг |
| Net weight | 68.00 кг |
| Producer product name | LUNA2000-5-E1 |
| Producer product family | Battery Module |