Deye ESS HV BOS-A PDU 2 | BOS-A-PDU-2
- Preces kods: 601981
- EAN: 2000001411827
- MPN: BOS-A-PDU-2
950.93€
Bez nodokļa: 785.89€
| Ražotājs | Deye |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 730 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross width (mm) | 650 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 9 kg |
| Volume (m3) | 0.12337 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8 pcs |
| Gross weight | 30 kg |
| Net weight | 21.00 kg |
| Producer product name | BOS-A-PDU-2 |
| Producer product family | ESS HV BOS-A PDU 2 |