Deye ESS HV BOS-A PDU 2 | BOS-A-PDU-2
- Код товара: 601981
- EAN: 2000001411827
- MPN: BOS-A-PDU-2
950.93€
Без налога: 785.89€
| Производитель | Deye |
| Гарантия | 120 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 730 мм |
| Gross height (mm) | 260 мм |
| Gross width (mm) | 650 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 9 кг |
| Volume (m3) | 0.12337 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8 шт. |
| Gross weight | 30 кг |
| Net weight | 21.00 кг |
| Producer product name | BOS-A-PDU-2 |
| Producer product family | ESS HV BOS-A PDU 2 |