Asus UX5406AA-SU052W 386H/0001DA/32G/UI/UX5406AA-3GSU/EVO/V/WAF/G2
- Preces kods: 602168
- EAN: 4711636430319
- MPN: 90NB16Q5-M006Y0
1 846.46€
Bez nodokļa: 1 526.00€
| Ražotājs | Asus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 335.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.65 kg |
| Net weight | 1.35 kg |
| Spilgtums | 500 cd/m² |
| Akumulatora garantija | 12 mēnesis(i) |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Citas funkcijas | Sleeve in the box |
| Lādētājs | 68W |
| Ekrāna izmērs | 14 in |
| Displeja virsma | Glossy |
| HD veids | 3K |
| Kamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Ekrāns | 2880 x 1800 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |
| Paneļa veids | OLED |
| Attēla formāts | 16:10 |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5X |
| Atmiņas sloti | 1 |
| Operatīvā atmiņa | 32 GB |
| Produkta krāsa | Antrim Gray |
| Producer product name | S14 UX5406AA-SU052W |
| Producer product family | Zenbook |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 9 |
| Procesors | 368H |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.9 GHz |
| Procesora frekvence | 2.1 GHz |
| Wi-Fi standartu | 802.11be |
| Bluetooth versija | 6.0 |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Iebūvētā grafiskā adaptera modelis | Intel Graphics |
| Operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Tastatūras valoda | US international |
| Tastatūras apgaismojums | Yes |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Datu nesējs | SSD |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1000 GB |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Baterijas tehnoloģija | Li-ion |
| Battery capacity | 77 vatstunda |