Asus H7606WP-SR231X HX370/0002TA/64G/UI/H7606WP-3KSR/V8G/V/WAF/HB
- Preces kods: 602179
- EAN: 4711636445481
- MPN: 90NB15K1-M00LB0
3 165.36€
Bez nodokļa: 2 616.00€
| Ražotājs | Asus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.32 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.70 kg |
| Net weight | 2.40 kg |
| Spilgtums | 500 cd/m² |
| Akumulatora garantija | 12 mēnesis(i) |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Lādētājs | 200W |
| Ekrāna izmērs | 16 in |
| Displeja virsma | Glossy |
| HD veids | 3K |
| Kamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Ekrāns | 2880 x 1800 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |
| Paneļa veids | OLED |
| Attēla formāts | 16:10 |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5X |
| Atmiņas sloti | 1 |
| Operatīvā atmiņa | 64 GB |
| Diskrētās grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR7 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Produkta krāsa | Nano Black |
| Producer product name | P16 H7606WP-SR231X |
| Producer product family | ProArt |
| Multikodola tips | 12 |
| Procesora tips | AMD Ryzen AI 9 |
| Procesors | 370HX |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5.1 GHz |
| Procesora frekvence | 2.0 GHz |
| Wi-Fi standartu | 802.11ax |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Tastatūras valoda | US international |
| Tastatūras apgaismojums | Yes |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Datu nesējs | SSD |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2000 GB |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 2000 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Baterijas tehnoloģija | Li-ion |
| Battery capacity | 90 vatstunda |