Synology HAS5310-12T 3.5” Hard Drive 12 TB SAS 12Gb/s New F/s | Synology
- Preces kods: 602222
- EAN: 4711174726110
- MPN: HAS5310-12T
977.22€
Bez nodokļa: 807.62€
| Ražotājs | Synology |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 137.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 95.20 g |
| Plastic (No PET) | 23.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 876 pcs |
| Gross weight | 0.84 kg |
| Net weight | 0.72 kg |