Synology HAS5310-12T 3.5” Hard Drive 12 TB SAS 12Gb/s New F/s | Synology
- Код товара: 602222
- EAN: 4711174726110
- MPN: HAS5310-12T
977.22€
Без налога: 807.62€
| Производитель | Synology |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 137.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 95.20 гр. |
| Plastic (No PET) | 23.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 876 шт. |
| Gross weight | 0.84 кг |
| Net weight | 0.72 кг |