Adler Ice Cube Maker | AD 8800 | Power 105 W | Capacity 1.4 L | White
- Preces kods: 602525
- EAN: 5905575907905
- MPN: AD 8800
82.38€
Bez nodokļa: 68.08€
| Ražotājs | Adler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 365.00 mm |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 668.00 g |
| Plastic (No PET) | 147.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.82 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 48 pcs |
| Gross weight | 8.20 kg |
| Net weight | 7.39 kg |
| Kapacitāte | 1.4 L |
| Citas funkcijas | High performance: Produces up to 12 kg of ice per day; Fast ice cycle: A new batch of 9 bullet-shaped cubes every 10 minutes; Two ice sizes: Choose between small and large cubes; Quiet operation - perfect for home, office, or parties; Cleaning mode - easy maintenance at the touch of a button; Low water indicator - alerts you when its time to refill |
| Producer product name | AD 8800 |
| Producer product family | Ice Cube Maker |
| Jauda | 105 W |
| Produkta krāsa | White |
| Kontroles tips | Touch control panel |
| Dzesēšanas tips | Compressor |
| Tips | Ice Maker |