Adler Ice Cube Maker | AD 8800 | Power 105 W | Capacity 1.4 L | White
- Код товара: 602525
- EAN: 5905575907905
- MPN: AD 8800
82.38€
Без налога: 68.08€
| Производитель | Adler |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 275.00 мм |
| Gross height (mm) | 365.00 мм |
| Gross width (mm) | 360.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 668.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 147.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.82 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 48 шт. |
| Gross weight | 8.20 кг |
| Net weight | 7.39 кг |
| Емкость | 1.4 л |
| Другие особенности | High performance: Produces up to 12 kg of ice per day; Fast ice cycle: A new batch of 9 bullet-shaped cubes every 10 minutes; Two ice sizes: Choose between small and large cubes; Quiet operation - perfect for home, office, or parties; Cleaning mode - easy maintenance at the touch of a button; Low water indicator - alerts you when its time to refill |
| Producer product name | AD 8800 |
| Producer product family | Ice Cube Maker |
| Мощность | 105 Вт |
| Цвет товара | White |
| Тип | Ice Maker |
| Тип управления | Touch control panel |
| Тип охлаждения | Compressor |