EDBAK Heavy Duty Swing Arm Wall Mount for 42-98" Screens
- Preces kods: 602827
- EAN: 5908252968664
- MPN: WUSC-RMSA1
395.67€
Bez nodokļa: 327.00€
| Ražotājs | EDBAK |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross width (mm) | 850.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 22.00 kg |
| Net weight | 21.50 kg |