EDBAK Heavy Duty Swing Arm Wall Mount for 42-98" Screens
- Код товара: 602827
- EAN: 5908252968664
- MPN: WUSC-RMSA1
395.67€
Без налога: 327.00€
| Производитель | EDBAK |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 160.00 мм |
| Gross height (mm) | 520.00 мм |
| Gross width (mm) | 850.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.07 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 12 шт. |
| Gross weight | 22.00 кг |
| Net weight | 21.50 кг |