Xiaomi Monitor A24i 2026 | Xiaomi
- Preces kods: 602892
- EAN: 6941948708365
- MPN: ELA6416EU
92.26€
Bez nodokļa: 76.25€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 613.00 mm |
| Gross height (mm) | 396.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Net weight | 3.30 kg |