Xiaomi Monitor A24i 2026 | Xiaomi
- Код товара: 602892
- EAN: 6941948708365
- MPN: ELA6416EU
92.26€
Без налога: 76.25€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 613.00 мм |
| Gross height (mm) | 396.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.70 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 4.00 кг |
| Net weight | 3.30 кг |