Gamemax Case | VISTA 2 AW | ATX
- Preces kods: 603027
- EAN: 6931858778480
- MPN: VISTA 2 AW
68.79€
Bez nodokļa: 56.85€
| Ražotājs | Gamemax |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 552.00 mm |
| Gross height (mm) | 496.00 mm |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1040.00 g |
| Plastic (No PET) | 260.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 22 pcs |
| Gross weight | 8.30 kg |
| Net weight | 7.00 kg |
| Producer product name | VISTA 2 AW |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | ATX |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |