Gamemax Case | VISTA 2 MB | M-ATX
- Preces kods: 603028
- EAN: 6931858778459
- MPN: VISTA 2 MB
62.44€
Bez nodokļa: 51.60€
| Ražotājs | Gamemax |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 517.00 mm |
| Gross height (mm) | 496.00 mm |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1040.00 g |
| Plastic (No PET) | 260.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Gross weight | 8.30 kg |
| Net weight | 7.00 kg |
| Producer product name | VISTA 2 MB |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | M-ATX |
| Paplašinājumu sloti | 5 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |