Gamemax Case | LEADER 2 WH | E-ATX
- Preces kods: 603035
- EAN: 6931858778343
- MPN: LEADER 2 WH
100.54€
Bez nodokļa: 83.09€
| Ražotājs | Gamemax |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 558.00 mm |
| Gross height (mm) | 565.00 mm |
| Gross width (mm) | 309.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 g |
| Plastic (No PET) | 280.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 10.60 kg |
| Net weight | 9.20 kg |
| Producer product name | LEADER 2 WH |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | E-ATX |
| Paplašinājumu sloti | 7/5 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5", 3 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |