Gamemax Case | LEADER 2 WH | E-ATX
- Код товара: 603035
- EAN: 6931858778343
- MPN: LEADER 2 WH
100.54€
Без налога: 83.09€
| Производитель | Gamemax |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 558.00 мм |
| Gross height (mm) | 565.00 мм |
| Gross width (mm) | 309.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 280.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.40 кг |
| Volume (m3) | 0.10 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 18 шт. |
| Gross weight | 10.60 кг |
| Net weight | 9.20 кг |
| Producer product name | LEADER 2 WH |
| Producer product family | Case |
| Формат | E-ATX |
| Слоты расширения | 7/5 |
| Блок питания в комплекте | No |
| Отсеки для приводов | 2 x 3.5", 3 x 2.5" |