Gamemax Case | CLAW 460 WH | ATX
- Preces kods: 603039
- EAN: 6931858778428
- MPN: CLAW 460 WH
83.61€
Bez nodokļa: 69.10€
| Ražotājs | Gamemax |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 551.00 mm |
| Gross width (mm) | 277.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 6320.00 g |
| Plastic (No PET) | 1580.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.90 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 23 pcs |
| Gross weight | 14.60 kg |
| Net weight | 6.70 kg |
| Producer product name | CLAW 460 WH |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | ATX |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |