Gamemax Case | AERIS 330 MW | M-ATX
- Preces kods: 603041
- EAN: 6931858757041
- MPN: AERIS 330 MW
58.20€
Bez nodokļa: 48.10€
| Ražotājs | Gamemax |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 486.00 mm |
| Gross height (mm) | 433.00 mm |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 760.00 g |
| Plastic (No PET) | 190.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 32 pcs |
| Gross weight | 7.25 kg |
| Net weight | 6.30 kg |
| Producer product name | AERIS 330 MW |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | M-ATX |
| Paplašinājumu sloti | 5 |
| Diskdziņa nišas | 1 x 3.5HDD+ 5 x 2.5SSD or 2 x 3.5HDD+3 x 2.5SSD or 2 x 3.5HDD+4 x 2.5SSD or 3 x 3.5HDD+2 x 2.5SSD |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |