Digitus USB GaN Charger 45W, 1x USB-C, 1x USB-A | DA-10302
- Preces kods: 603339
- EAN: 4016032505822
- MPN: DA-10302
16.53€
Bez nodokļa: 13.66€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 48.40 g |
| Plastic (No PET) | 12.10 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 153 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | DA-10302 |
| Producer product family | USB GaN Charger 45W, 1x USB-C, 1x USB-A |
| Produkta krāsa | White |